И словом, и делом! Главная Написать письмо Киевская городская ассоциация патентных поверенных Украины Добавить в избранное
patent.kiev.ua
Общественная
организация
Патентных
поверенных
Украины
интернет-форум Патентных поверенных  Украины
->
Программа Киевской городской ассоциации патентных поверенных
Материалы членов Киевской городской ассоциации патентных поверенных
Мероприятия Киевской городской ассоциации патентных поверенных Украины
Телефонно-адресный справочникпатентных поверенных
История института  патентных поверенных Украины
Статьи по различным объектам интеллектуальной собственности
Законы по различным объектам интеллектуальной собственности
О Киевской городской ассоциации патентных поверенных Украины
Контактная информация Киевской городской ассоциации патентных поверенных Украины

Відбулась Міжнародна науково-практична конференція "ІНТЕЛПРАВО УЄФА ЄВРО 2012"
Міжнародна конференція "ІНТЕЛПРАВО УЄФА ЄВРО 2012" (15-19 грудня 2008 року)

У столиці України з 15 по 19 грудня 2008 року відбулась Міжнародна науково-практична конференція "ІНТЕЛПРАВО УЄФА ЄВРО 2012", організована Державним департаментом інтелектуальної власності.

Мета заходу - обговорення практичних питань стосовно політики об'єднання європейських футбольних асоціацій (УЄФА) щодо захисту прав інтелектуальної власності під час підготовки та проведення фінального турніру Чемпіонату Європи з футболу 2010/12, а також щодо захисту від протизаконної комерційної діяльності, яка завдає шкоди УЄФА.

Конференцію відкрив перший заступник голови Держдепартаменту інтелектуальної власності Володимир Жаров. Він привітав учасників та гостей заходу, зазначивши, що під час конференції планується максимально розглянути актуальні питання організації захисту прав інтелектуальної власності УЄФА й удосконалення нормативно-правових та інформаційних засобів забезпечення захисту таких прав. Пан Жаров підкреслив, що сьогодні в державі створена сучасна законодавча база щодо захисту прав інтелектуальної власності, яка узгоджується із загальновизнаними на міжнародному рівні підходами до забезпечення такого захисту.

Заступник Міністра Кабінету Міністрів України, директор Координаційного бюро з питань підготування та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу Секретаріату Кабінету Міністрів України Ілля Шевляк зазначив, що на сьогодні є необхідність удосконалення наявної нормативно-правової бази щодо захисту прав інтелектуальної власності в Україні. Зокрема, у першу чергу йдеться про приведення Закону України “Про організацію та проведення фінальної частини чемпіонату Європи-2012 року з футболу в Україні” у відповідність до положень Закону “Про охорону прав на знаки для товарів і послуг".

"Наразі упевнено можна заявити, що в Україні сформовано комплексну та цілісну систему управління та координації підготовки до фіналу чемпіонату Євро-2012. Очевидним є і те, що створення інституту національних координаторів дасть можливість налагодити чітку взаємодію і співпрацю усіх суб’єктів, задіяних у підготовці до чемпіонату", - сказав Ілля Шевляк.

Керівник Служби юридичного супроводу змагань УЄФА пан Ланс Келлі зазначив, що представники УЄФА з великим задоволенням відвідали конференцію.

«Ми дуже уважно вислухали всі презентації, коментарі та питання стосовно головної спортивної події, яка незабаром проводитиметься в Польщі та Україні. Можу з впевненістю сказати про те, що організаторами буде вжито ефективних заходів для забезпечення чистого і безпечного оточення для всіх зацікавлених сторін, які братимуть участь в УЄФА ЄВРО 2012, у тому числі спонсорів, уболівальників і місцевих органів влади», - наголосив Ланс Келлі.

Юридичний радник Служби юридичного супроводу змагань УЄФА Франсуа Жіндра прокоментував, що для всіх є спільна мета - успішне проведення цього заходу: «Ми всі бажаємо, щоб громадяни і гості країн-організаторів зберегли про ці змагання найкращі спогади. Головною умовою є надійне та ефективне правове забезпечення».

Пан Франсуа Жіндра відмітив дуже професійну організацію конференції "ІНТЕЛПРАВО УЄФА ЄВРО 2012". За його словами, це є ще одним підтвердженням прагнення Державного патентного відомства України щодо захисту прав інтелектуальної власності УЄФА ЄВРО 2012.

«Ми сподіваємось на продовження нашої співпраці, спрямованої на успішне проведення УЄФА ЄВРО 2012», – наголосив юридичний радник Служби юридичного супроводу змагань УЄФА.

Під час конференції було проведено дві тематичні секції: «Комерційне використання об’єктів права інтелектуальної власності УЄФА у контексті УЄФА ЄВРО 2012” та «Шляхи і засоби боротьби з протизаконною комерційною діяльністю, що завдає шкоди УЄФА. Завдання контролюючих органів України щодо захисту прав ІВ у контексті ЄВРО 2012”.

У заході брали участь представники центральних органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, що залучені до підготовки чемпіонату, вітчизняні вчені, науковці, юристи, патентні повірені та іноземні спеціалісти з питань захисту прав інтелектуальної власності, зокрема експерти УЕФА, патентного відомства Республіки Польщі.Інформаційна довідка


Конференція проводиться на виконання Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу (додаток 2, завдання 11 «Забезпечення захисту прав інтелектуальної власності УЄФА та його комерційних партнерів», п. 4 - організація та проведення семінарів, конференцій тощо з питань, які стосуються набуття та захисту прав інтелектуальної власності УЄФА та його комерційних партнерів) та на виконання наказу Державного департаменту інтелектуальної власності від 06.10.2008 №222 «Про заходи із забезпечення захисту прав інтелектуальної власності Об’єднання європейських футбольних асоціацій та його комерційних партнерів».

ФоторепортажФоторепортаж
Адрес ассоциации:
04116, Украина, г.Киев,
ул. Митрофана Довнар-Запольского, дом 4,
подъезд 1, кв. 2
073 159 98 99
Фейсбук
Skype
Viber
WhatsApp
Главная    патентные повереннные киев Новостиновости торговые марки, патенты и авторское право Мероприятиямероприятия патентные поверенные Типовые Документыдокументы Статьистатьи интеллектуальная собственность Законызаконы торговые марки, патенты и авторское право Ассоциацияассоциация патентных поверенных Sitemap
Киевская городская ассоциация патентных поверенных Украины © 2006-2020 Патентный поверенный Кондратюк И. В.
Спонсорская регистрация торговой марки PATENT
Агентство УКРАИНСКИЕ ТОРГОВЫЕ МАРКИ - http://tm.ua